UNIQUE - kadeřnický a kosmetický salon

cz    en Salon Unique
Konviktská 24, Praha 1
objednávky: 733 601 770

Sníte o krásných dlouhých a hustých vlasech, ale vaše vlasy nerostou do požadované délky?

V salonu UNIQUE nabízíme službu prodlužování vlasů a nádherné dlouhé vlasy jsou tak záležitostí několika hodin. Pečovat o Vás bude naše kadeřnice Adéla, která je proškolenou specialistkou na prodlužování vlasů s mnohaletou zkušeností a také výherkyní 2. místa celorepublikové soutěže v prodlužování vlasů.

Samotnému prodlužování předchází BEZPLATNÁ odborná konzultace, kde Vám na základě typu a délky Vašich vlasů poradíme s odstínem, délkou, počtem pramenů, následnou péčí o prodloužené vlasy a stanovíme přesnou cenu prodlužování / zahušťování vlasů.

K prodlužování či zahušťování vlasů používáme zásadně pravé přírodní středoevropské vlasy té nejvyšší kvality. Prodlužování či zahušťování je prováděno za použití vysoce šetrné metody keratinových spojů. Keratinový spoj se zahřeje speciálním přístrojem a pramen je přidán k vlastním vlasům, přičemž vlastní vlasy nejsou jakkoli poškozovány a spoj není viditelný. Po určité době (podle růstu vlasů) je možné se objednat na posunutí nasazených pramenů zpět na původní místo. Vlasy lze kdykoliv odstranit i znovu aplikovat. Díky tomu, že jde o pravé lidské vlasy, není problém vlasy jakkoli upravovat, barvit či melírovat.

Garantujeme odbornou péči, profesionální přístup a stoprocentní výsledky. 

Vlasy nové:

 

Délka Cena (včetně práce)
30–35 cm 100 Kč / pramen
35–40 cm 115 Kč / pramen
40–50–60 cm 120 Kč / pramen
60 cm + 130 Kč a více / pramen

Posunutí 1 pramene (odstranění + opětovná aplikace) 40 Kč